(0212) 513 91 99
Online Mağaza
Hakkımızda

NIKON markasının Türkiye’deki tek yetkili servisi olan Teleoptik firmasında uzun yıllar görev yapmış, fotoğraf makineleri teknik servisi ve satış sektöründe 30 yıla aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle, kaliteli ve sürekli hizmet anlayışını benimsemiş ve bu konuda mükemmeliyetçiliği hedef edinmiş bir ekip 2004 yılında faaliyete geçirdikleri ÖZGÜR FOTO TEKNİK ile dijital fotoğraf makineleri ve stüdyo flaşlarına tam donanımlı profesyonel teknik servis hizmeti vermektedir. 

2005 yılından itibaren Japon SIGMA Firması’nın Türkiye’deki resmi merkez servisi olarak görev yapan ÖZGÜR FOTO TEKNIK İthalat İhracat Tic. ve San. Ltd. Şti., 2010 yılında SIGMA’nın Uluslararası alanda Türkiye’deki tek servis merkezi haline gelmiştir. Bunun yanı sıra ELINCHROM ve POLORAID markalarının da Türkiye’deki tek yetkili servisi olan ÖZGÜR FOTO TEKNIK; NIKON, CANON, LEICA, OLYMPUS, …vb. gibi dünyaca ünlü markaların bağımsız özel servisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. MULTIBLITZ, HENSEL, BALCAR, FALCONEYES, PROLIGH ve STARFLASH Stüdyo Flaşları içinde özel servis hizmeti vermektedir. 

Şirketimizin Kuruluş Amacı 
Dünya standartların da ve Türkiye genelin de tam donanımlı profesyonel teknik servis hizmeti sunmak. 
Profesyonel kullanıcılar dan amatörlere kadar tüm fotoğrafçıları, sektördeki uzun yıllara dayalı tecrübesiyle, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli ürünleri, hizmeti ve desteği sunmak. 
Uluslararası çalışma alanı genişletmek. 
Her şart ve koşulda müşteri memnuyetini en üst düzeyde ve ön planda tutmak. 
Profesyonel Teknik Servis 
Kaliteli İşçilik 
Orjinal Parça Değişimi 
Tam Donanımlı Teknik Servis 
Garantili Hizmet 
Pazarlama ve satış faaliyetlerini etkin teknik servis desteği ile güçlendiren şirketimiz, müşterileri ile uzun süreli ilişkilere girmeyi ilke edinmiştir. 
İthalat, ihracat, pazarlama, satış ve teknik destek konularında müşterilerine optimum şartlar sağlamayı hedefleyen şirketimiz, bu hedeflerini gerçekleştirebilmek için gelişen teknolojiyi yakından takip edecek seviyede bir ekip oluşturmuştur. 
En yüksek kalitede ürün, hizmet ve çözüm sağlamak; müşterilerimizin saygı ve bağlılığını kazanma da daha yüksek değer sunmak. 
Sürekli başarımız müşterilerimizin bağlılığını arttırmaya dayanır. 
Müşterilerin isteklerini tam anlamıyla anlamak için dikkatle dinlemek ve müşteri memnuniyetine dönüşen çözümler sunmak, müşteri bağlılığını kazanmak için temel esastır. 
Sahiplenme, kalite, yaratıcılık ve iş yapma yollarımızın toplam rekabetçi maliyeti müşteri bağlılığını çeker. Neden Özgür Foto Teknik

25 Yıllık Tecrübe

25 Yıldır Nikon Servis başta olmak üzere, analog makinalarla başlayan servis hizmetimiz günümüzde digital makinalarla devam etmektedir.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Makinalarınızın sorunu ne olursa olsun ücretsiz arıza tespiti yapılıp onayınızla tamir sürecine geçilmektedir.

Garantili Hizmet

Değişen parça kapsamında makinanıza 6 ay garanti verilmektedir.

Icon

30 Yıllık Tecrübe

Icon

23 Sertifika

Icon

8 Marka

Icon

10.000 Müşteri

Sertifikalarımız

callicon callicon